HKHK kokaõpilased osalesid kutsevõistlusel "KOKAKUNST KURESSAARES 2017"

16. - 17. märtsil osalesid Haapsalu Kutsehariduskeskuse koka teise ja kolmanda kursuse õpilased Kuressaare Ametikoolis kokkade kutsevõistlustel "Kokakunst Kuressaares 2017". Teise kursuse kategoorias esindas kooli Carol Plans, kelle juhendajaks oli kokaõpetaja Kersti Raak ja kolmanda kursuse kategoorias Rauno Reimann, kelle juhendajaks oli kokaõpetaja Tiina Sootalu.

Võistlustel loositi erinevate koolide õpilased kaheliikmelistesse võistkondadesse. Lisaks Eesti kutsekoolidele võtsid võistlusest osa Läti ja Leedu kokaõpilased Riiast, Ogrest, Vilniusest ja Kaunasest. Caroli paariliseks oli sellel korral Tartu Kutsehariduskeskuse õpilane ja Rauno paariliseks osutus Leedu õpilane.

Kui Rauno jaoks olid need juba kolmandad kutsevõistlused, siis Carol osales kutsevõistlustel esmakordselt.

Võistlustööna valmistasid õpilased põhiroa, desserdi ja üllatusroa.

Kokku osales õpilasi 15 erinevast kutsekoolist.

Teise kursuse kategoorias noppis esikoha sellel korral Pärnumaa Kutsehariduskeskuse ja Kuressaare Ametikooli võistkond ning kolmanda kursuse kategoorias Tartu Kutsehariduskeskuse ja Valgamaa Kutseõppekeskuse osalejad.

Kuressaare Ametikool korraldab kutsevõistlust "Kokakunst Kuressaares" alates 2010. aastast.

FOTOD Kuressaare Ametikooli Facebooki lehel.

Suur tänu õpilastele ja juhendajatele kooli esindamise eest!