HKHK NOOR TISLER 2017 on ANDRES MAAR ja KARL-JÜRGEN SULEPI

14.- 15. märtsil toimus HKHK puidumajas tislerite kutsevõistlus HKHK Noor Tisler 2017. Parima paaristööna valminud meremehekirstu valmistasid tisleri eriala III kursuse õpilased Andres Maar ja Karl-Jürgen Sulepi, kes kogusid 100-st maksimaalsest punktist 93,5 punkti.

II koht - Margret Raba ja Tomi Laid

III koht - Ramon Engman ja Kustas Roosileht

IV koht - Kaimar Soon ja Germo Pärna

Selle aasta võistlustööks oli meremehekirst, mis koosnes 18-st erinevast detailist, mis sisaldas näiteks kalasabatappi ja puidust hingedega kinnitatud kaant. Võistlustöö autoriks ja õpilaste juhendajaks on HKHK puiduõpetaja Aare Mehiste. Aare Mehiste omab viienda ehk kõige kõrgeima taseme tisleri kutsekvalifikatsioonitunnistust.

Sellel aastal võistles tiitli nimel kaheksa I, II ja III kursuse tisleri eriala õpilast.

HKHK puiduosakonna juhataja Margus Kripsi sõnul läks võistlustöö hästi neil, kes suutsid meeskonnana hästi tegutseda, kellel aga meeskonnatöö ei toiminud, neil sai ka töö kannatada.

Selle aasta võistlustöö eesmärk oli peale tislerioskuste hinnata ka meeskonnana töötamist, sest tänapäeval on vaja aina enam teha koostööd, üksinda töötavaid tislereid on üsna vähe.

Palju õnne võitjatele, suured tänud kõikidele osalejatele ja puiduosakonna õpetajatele!

Fotogalerii HKHK Facebooki lehel.

Samal teemal ilmunud artikkel Lääne Elus.