HKHK õpilased sooritasid TISLERI KVALIFIKATSIOONIEKSAMI

kevad naitus20. mail sooritasid tisleri ja mööblirestauraatori eriala lõpukursuse õpilased tisleri 3. taseme kutsekvalifikatsioonieksami.

Tisleri 3. taseme kutseeksam koosnes kolmest osast, mis hõlmas kirjalikku ja praktilist lõputööd, tehnoloogilise kaardi koostamist ning kohapeal valmistatavat praktilist ülesannet.

Tisleri 3. tase omistati 11 õpilasele:

1. Olavi Soorsk
  2. Raivo Tedre
  3. Georg Lindvee
  4. Ott Väli
  5. Veiko Ilves
  6. Meelis Orusalu
  7. Andres Roosma
  8. Alari Heinaste
  9. Tiina Elmi
  10. Taivo Saar
  11. Katri Randma

Samaaegselt õpilastega sooritas tisleri 5. taseme kutsekvalifikatsioonieksami HKHK puiduõpetaja Aare Mehiste, kellele omistati kõrgem 5. taseme kutsetunnistus, mida Eestis omavad vähesed.

Palju õnne tublidele õpilastele ja õpetajale!

30. maini on Haapsalu Kutsehariduskeskuse peahoone aulas avatud tisleri, sadulsepa ja mööblirestauraatori eriala õpilaste õppeaasta jooksul valminud koolitööde KEVADNÄITUS. Tasub kindlasti läbi astuda!