Õpilaskodud

• aadress: Tennise 10, Uuemõisa
  • õpilaskodu juhataja Marika Jõgi
  • Telefon 58086213 või 54502546

Õpilaskodus koha saamiseks pead täitma kooli sisseastumisavaldusel vajalikud andmed, mis registreeritakse ja mis on aluseks vabanevate kohtade jagamisel.

Kui oled saanud õpilaskodus koha või toa, tuleb Sul sõlmida õpilaskodu perenaisega õpilaskodu leping, mille lahutamatuks osaks on majutamise sisekorraeeskiri.

Õpilaskodu leping sõlmitakse üheks õppeaastaks. Kõigil, kes soovivad järgmisel aastal õpilaskodus elada, tuleb lepingut pikendada enne 30. juunit.

Hosteli üüritariifid:

•     koht hostelis 1-kohalises toas 60 eurot
  •     koht hostelis 2-kohalises toas 50 eurot
  •     koht hostelis 3- ja 4-kohalises toas 45 eurot
  •     koht Tammiku õpilaskodu 3- ja 4-kohalises köögiga toas 50 eurot
  •     koht Tammiku õpilaskodu 2-kohalises köögita toas 45 eurot.
  •     koht Tammiku õpilaskodu 3-kohalises köögita toas 40 eurot

Tammiku õpilaskodu ilma köögita tubade elanike kasutuses on 1. korrusel 2 ühiskööki.

Vabade kohtade olemasolul on täiskasvanud õppijatel võimalik õppetsüklite ajaks majutust õpilaskodusse broneerida meiliaadressil  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  või This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Majutuskoha maksumus 10 eurot ööpäevas.

Õpilaskodu eest saab tasuda

• Saaja: Rahandusministeerium
  • Saaja konto: EE891010220034796011
  • Selgitus: õpilase nimi
  • Viitenumber: 2800082572

Suvel on õpilaskodudes avatud HOSTEL, mis pakub majutust Läänemaa külalistele. Vaata lähemalt: majutusteenus.