Oskuste aasta

Millised tegevused toimuvad OSKUSTE AASTAL Haapsalu Kutsehariduskeskuses?

Ridala põhikooli karjääripäevad HKHK-s

2016/2017. õppeaastal toimuvad HKHK-s karjääripäevad Ridala põhikooli õpilastele, kus tutvustatakse erinevaid erialasid.

13. detsember 2016 - Kokk, majutusteenindus

10. jaanuaril 2017 - Tisler

7. veebruaril 2017 - Üldehitus, ehitusviimistlus

7. aprillil 2017 - Infotehnoloogia, bürootöö

Haapsalu linna projektipäev "Kogu linn lõimib"

Haapsalu Kutsehariduskeskus võtab osa Haapsalu linna projektipäevast "Kogu linn lõimib". Põneval päeval toimuvad erinevad töötoad üle kogu Haapsalu linna ning samuti HKHK-s. Sellel päeval on HKHK töötubadesse oodata ligi 150 noort.

Karjääriinfomess "Oma rada"

Läänemaa karjääriinfo mess "Oma rada - kutseõppe eri". Mess on suunatud haridus- ja karjääriinfole ning lisaks on noortel võimalus osaleda praktilistes töötubades.

Haapsalu Kutsehariduskeskuse ruumides ja töökodades toimuv mess on mõeldud Läänemaa, Lääne-Harjumaa ja Hiiumaa üldhariduskoolide 7.-9 klassi õpilastele.

Inspiratsiooniüritus Haapsalus

Haapsalu Kutsehariduskeskuses toimub neljas oskuste aasta inspiratsiooniüritus, kus tutvustatakse erinevate erialade sisu, räägitakse nende olulisusest ning tulevikuväljavaadetest, mis on aluseks noortele tulevikuplaanide tegemisel. Üllatusesinejaks on noorte seas tuntud inimene, kes töötab alal, mis baseerub kutseoskuste meisterlikul valdamisel.

Registreerumiseks saata e-kiri aadressile This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ja teatada oma kooli osalejate arv. Kohtade arv üritustel on piiratud, mistõttu on kiirematel eelis.

Avatud ettevõtete kuu Läänemaal

Aprillikuus korraldab Haapsalu Kutsehariduskeskus koos Läänemaa Rajaleidja keskusega Läänemaa üldhariduskoolide õpilastele õppereise ettevõtetesse, et tutvustada erinevaid ameteid, mida on võimalik õppida kutsekoolis.