Töötajad

Ingrid Danilov direktor ingrid.danilov(ät)hkhk.edu.ee 666 1765
Kaire Kaljura juhiabi- personalispetsialist kaire.kaljura(ät)hkhk.edu.ee 666 1740
Kaja Kaus finantsjuht kaja.kaus(ät)hkhk.edu.ee 666 1742
ÕPPEOSAKOND
Ülle Ojamäe õppedirektor ylle.ojamae(ät)hkhk.edu.ee

666 1743

Kadi Jalgma  sotsiaaltöötaja kadi.jalgma(ät)hkhk.edu.ee

47 20 910

Stella Kisant õppejuht stella.kisant(ät)hkhk.edu.ee

666 1767

Liina Krips õppe- ja karjäärinõustaja liina.krips(ät)hkhk.edu.ee

53229152

Helena Landes

rühmajuhendaja/

lapsepuhkusel

helena.landes(ät)hkhk.edu.ee  666 1751
Maarika Kuik õppeinfo spetsialist maarika.kuik(ät)hkhk.edu.ee 666 1751
Mia Rakaselg raamatukogu juhataja mia.rakaselg(ät)hkhk.edu.ee 666 1756
Reet Saareväli psühholoog reet.saarevali(ät)hkhk.edu.ee 666 1757
Ingrit Kera koolitusjuht ingrit.kera(ät)hkhk.edu.ee 666 1745
EHITUSOSAKOND
Toomas Kivisalu osakonnajuhataja toomas.kivisalu(ät)hkhk.edu.ee  666 1749
Mati Kisant kutseõpetaja mati.kisant(ät)hkhk.edu.ee  666 1759
Harri Sinimeri kutseõpetaja harri.sinimeri(ät)hkhk.edu.ee  666 1759
Eneli Uibo  kutseõpetaja eneli.uibo(ät)hkhk.edu.ee  666 1759
Villu Vapper kutseõpetaja villu.vapper(ät)hkhk.edu.ee  666 1759
Inge Gagarina kutseõpetaja inge.gagarina(ät)hkhk.edu.ee  666 1759
Tõnu Kraav kutseõpetaja This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  666 1759
PUIDU-KÄSITÖÖ OSAKOND
Margus Krips osakonnajuhataja margus.krips(ät)hkhk.edu.ee 666 1762
Marju Heldema juhtõpetaja marju.heldema(ät)hkhk.edu.ee 666 1747
Hille Ahun-Vaarpuu kutseõpetaja hille.ahun-vaarpu(ät)hkhk.edu.ee 666 1749
Indrek Jets kutseõpetaja indrek.jets(ät)hkhk.edu.ee 666 1749
Epp Klimenko kutseõpetaja epp.klimenko(ät)hkhk.edu.ee 666 1762
Margus Krips kutseõpetaja margus.krips(ät)hkhk.edu.ee 666 1762
Ülle Kübarsepp kutseõpetaja ylle.kybarsepp(ät)hkhk.edu.ee 666 1762
Aare Mehiste kutseõpetaja aare.mehiste(ät)hkhk.edu.ee 666 1762
Kaia Kullamaa kutseõpetaja kaia.kullamaa(ät)hkhk.edu.ee  666 1762
Janne Muuli kutseõpetaja janne.muuli(ät)hkhk.edu.ee  666 1762
TURISMI-, TOITLUSTUSE- JA MAJUTUSTEENINDUSE OSAKOND
Enna Kallasvee osakonnajuhataja enna.kallasvee(ät)hkhk.edu.ee 666 1764
Heli Nõupuu söökla juhataja heli.noupuu(ät)hkhk.edu.ee 666 1752
Päivi Kaljula kutseõpetaja paivi.kaljula(ät)hkhk.edu.ee 666 1764
Inga Pook kutseõpetaja inga.pook(ät)hkhk.edu.ee 666 1754
Krista Põllula kutseõpetaja krista.pollula(ät)hkhk.edu.ee 666 1755
Kersti Raak kutseõpetaja kersti.raak(ät)hkhk.edu.ee 666 1755
Ivika Raudsepp kutseõpetaja ivika.raudsepp(ät)hkhk.edu.ee 666 1754
Tiina Sootalu kutseõpetaja tiina.sootalu(ät)hkhk.edu.ee 666 1755
Aili Tervonen kutseõpetaja aili.tervonen(ät)hkhk.edu.ee 666 1755
Ülle Tuur koolipraktika juhendaja ylle.tuur(ät)hkhk.edu.ee 666 1752
Kersti Õim teenindusjuht kersti.oim(ät)hkhk.edu.ee 53813783
ÄRITEENINDUSE OSAKOND
Marelle Möll osakonnajuhataja marelle.moll(ät)hkhk.edu.ee 666 1758
Karlo Hälvin kutseõpetaja karlo.halvin(ät)hkhk.edu.ee 666 1758
Oliver Karjane kutseõpetaja oliver.karjane(ät)hkhk.edu.ee 666 1758
Kaido Kivioja kutseõpetaja kaido.kivioja(ät)hkhk.edu.ee 666 1758
Mario Metshein kutseõpetaja mario.metshein(ät)hkhk.edu.ee 666 1758
Ülle Moks kutseõpetaja ylle.moks(ät)hkhk.edu.ee 666 1758
Valdo Nõlvak kutseõpetaja valdo.nolvak(ät)hkhk.edu.ee  666 1758
ÜLDAINETE ÕPETAJAD
Leelo Alasi õpetaja leelo.alasi(ät)hkhk.edu.ee 666 1764
Pille Alekand õpetaja pille.alekand(ät)hkhk.edu.ee 666 1753
Natalia Antikainen õpetaja natalia.antikainen(ät)hkhk.edu.ee 666 1753
Mehis Ehanurm õpetaja mehis.ehanurm(ät)hkhk.edu.ee
Jana Koel õpetaja jana.koel(ät)hkhk.edu.ee 666 1753
Meeli Loorits õpetaja meeli.loorits(ät)hkhk.edu.ee 666 1754
Tiiu Mihelson õpetaja tiiu.mihelson(ät)hkhk.edu.ee 666 1753
Viive Padama õpetaja viive.padama(ät)hkhk.edu.ee 666 1753
Liis Rüü õpetaja liis.ryy(ät)hkhk.edu.ee 666 1753
Merle Zibo õpetaja merle.zibo(ät)hkhk.edu.ee 666 1753
Elle Teder õpetaja elle.teder(ät)hkhk.edu.ee 666 1753
ARENDUS- JA TEABEOSAKOND
Aile Nõupuu arendusdirektor aile.noupuu(ät)hkhk.edu.ee 666 1747
Heli Heimo välissuhete koordinaator heli.heimo(ät)hkhk.edu.ee 666 1745
Marit Sillat huvi- ja infojuht marit.sillat(ät)hkhk.edu.ee 666 1760
Airi Aavik haridustehnoloog airi.aavik(ät)hkhk.edu.ee  666 1746
Kadri Kauts projektijuht kadri.kauts(ät)hkhk.edu.ee  666 1746
HALDUSOSAKOND
Rene Reinola haldusjuht rene.reinola(ät)hkhk.edu.ee

666 1761

5058920

Küllike Hüdsi
hosteli juhataja
kyllike.hydsi(ät)hkhk.edu.ee

666 1744

53001880

Marika Jõgi

Tammiku

õpilaskodu juhataja

marika.jogi(ät)hkhk.edu.ee

666 1763

58086213

Marek Seil infotehnoloogia juht marek.seil(ät)hkhk.edu.ee

666 1746

5207514

Igor Sikirjavõi energeetik igor.sikirjavoi(ät)hkhk.edu.ee

666 1741

5227514

Raivo Ahi haldustöötaja raivo.ahi(ät)hkhk.edu.ee

666 1761

Aigi Pardel spordisaali administraator aigi.pardel(ät)hkhk.edu.ee 59128239
Anu Heinorg hosteli administraator anu.heinorg(ät)hkhk.edu.ee 53001880
Pille Viigipuu hosteli administraator pille.viigipuu(ät)hkhk.edu.ee 53001880
Õie Tammissaar
hosteli administraator oie.tammissaar(ät)hkhk.edu.ee 53001880
Aino Viilup
õpilaskodu administraator aino.viilup(ät)hkhk.edu.ee 54502546
Valli Otsma

õpilaskodu

administraator

valli.otsma(ät)hkhk.edu.ee 54502546
Anna Kösler puhastus-teenindaja anna.kosler(ät)hkhk.edu.ee 666 1761
Andžela Konstantinova puhastus-teenindaja

andzela.konstantinova

(ät)hkhk.edu.ee

666 1761

Julia Palkina

puhastus-teenindaja julia.palkina(ät)hkhk.edu.ee 666 1761

Svetlana Nisu

puhastus-teenindaja svetlana.nisu(ät)hkhk.edu.ee 666 1761

Liia Oruste

puhastus-teenindaja liia.oruste(ät)hkhk.edu.ee 54502546

Koit Kolga

puhastus-teenindaja koit.kolga(ät)hkhk.edu.ee 666 1761

Ilme Jakobi

puhastus-

teenindaja

ilme.jakobi(ät)hkhk.edu.ee 666 1761

Ülle Bachman

puhastus-teeninaja

ylle.bachman(ät)hkhk.edu.ee 666 1744

Larissa Ikonnikova

puhastus-teenindaja

larissa.ikonnikova(ät)hkhk.edu.ee 666 1761

Liubov Sedykh

puhastus- teenindaja

liubov.sedkyh(ät)hkhk.edu.ee 666 1761

Leonid Žuravljov

puhastus- teenindaja

leonid.zuravljov(ät)hkhk.edu.ee 666 1761

Tatjana Surnina

puhastus- teenindaja 

tatjana.surina(ät)hkhk.edu.ee 666 1761

Irina Žihharenko

garderoobi-

hoidja

irina.zihharenko(ät)hkhk.edu.ee 666 1761