Vastuvõtu- ja majapidamistööde korraldus

TALVINE VASTUVÕTT

Õppeliik: 5.taseme kutseõpe, esmaõpe

Nõuded alustamiseks: nõutav keskharidus ja õppekavarühma 4. taseme kompetentsidele vastav eelnev erialane töökogemus ja/või eelnev õppekava 4. taseme kompetentsidele vastav erialane haridus.

Õppekavarühm: Turismi-, majutus- ja toitlustusteenindus

Õppeaeg: 6 kuud

Õppekorraldus: tsükliõpe 2 õppepäeva kuus (teisipäeviti) 5 kuu jooksul.

Õppepäevade ajad:

11. aprill
18. aprill
9. mai
30. mai
6. juuni
5. september
19. september
3. oktoober
24. oktoober
21. november

Eriala lühitutvustus: Erialal õppimine annab võimaluse töötada majutusasutuses keskastme juhina ja annab teadmised majutusasutuse vastuvõtu- ja majapidamistööde korraldamiseks. Õppija omandab teadmised karjääriplaneerimisest, majapidamis- ja vastuvõtutöö korraldusest, toitlustusteenindusest ja Eesti turismigeograafiast.

Praktikad: Õpilased läbivad vastuvõtu- ja majapidamistööde praktika majutusettevõttes, mis kestab 10 nädalat ja toimub jooksvalt õppetöö kõrval. Juba tööalaga seotud õppijatel arvestab kool erialast töökogemust praktika osana.

Kutsekvalifikatsioonieksamid: Eriala lõpetajal on võimalik taotleda Hotelliteeninduse spetsialist tase 5 kutsekvalifikatsiooni.

Õppekava ja rakenduskava