The aims

iDevice ikoon The aim of the present study material

Käesolevas Õpiobjektis tutvud peamiselt ühe osa erialasõnavaraga ja see on seotud tikkimisega. Läbi selle Õpiobjekti parandad oma teadmisi erialasõnavarast ja see on Sulle abiks edaspidisel erialaga seotud inglise keele õppimisel; sõnavaraga on nii eesti - kui inglise keeles. Lisatud on erinevaid teste õpitud teadmiste kontrollimiseks ning sõnavara paremaks omandamiseks.

Lisalugemiseks on antud mõned Internetilingid tikkimise lehekülgedele. Nende tekstide abil saad Sa töötada erialasõnavaraga ning ka testida oma teadmisi selles vallas. Tekstid on võetud Eesti tikkimiskunsti tutvustavatelt inglisekeelsetelt lehekülgedelt.

Samuti on Sul võimalik vaadata tuntud eesti käsitöömeistrite videoesitlusi oma töödest ning koguda ideid oma tikkimistööde tegemiseks ja erialase inglise keele tunnis tootetutvustese läbiviimiseks. Iseõppimise hõlbustamiseks on osadele erialaliselt tähtsatele sõnadele lisatud ka sõnade häälduse kuulamise võimalus.

In current part you are familiarizing yourself mostly with one part of vocabulary of craft, it is embroidery. That helps you better your further studies on that field. You are being presented different texts and pictures with vocabulary in both English and Estonian languages, also some HotPotatoes and quizlet tests to repeat the learned material.

For extra reading are given some texts about Estonian embroidery and stitches; with the help of named texts you can work with learned vocabulary while reading added texts and test yourself how much better you are now in this field of vocabulary. Also it helps you when you prepare for presentation of some articles.

 

In current study material you can better your pronunciation, for that some words have dircet connection with the dictionary which has pronunciation possibility. Those words in the texts are in different colour so it is easy to find them.

Also you can watch some videos to pick up new ideas.


Litsenseeritud: Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 2.5 License